Unistream-ის ფილიალები საბერძნეთში | საერთაშორისო ფულადი გზავნილები

Nფილიალიქალაქიმისამართიტელეფონის ნომერი
1Alexandroupoli OutletAlexandroupoli14is Maiou 52551033338
2Argolida OutletArgolidaDervenakion 27/292751076028
3Arta OutletArta Kompoti2681065883
4Thireos OutletAthensPanepistimou 562103808014
5Acharnon OutletAthensAcharnon 1972108628194
6Athens OutletAthensKoumoundourou 162105247444
7Aristotelous OutletAthens Aristotelous 882108210565
8Pipinou OutletAthens Pipinou 702108210172
9Pireos Thireos OutletAthens - OmonoiaPireos 42105232244
10Aigaleo OutletAthens - AigaleoThivon 3712105313229
11Alimos 2 OutletAthens - AlimosLeoforos Ionias 1602109754008
12Ampelokipoi OutletAthens - AmpelokipoiArkadias 142107484966
13Glyfada Thireos OutletAthens - GlyfadaAndrea Papandreou 112108944241
14Kallithea OutletAthens - KallitheaAthinas 412110140779
15Kifisias Thireos OutletAthens - KifisiasLeoforos Kifisias 2362108016952
16Koridallos Outlet Athens - KorydallosAthinas 82104974044
17K.Sikinou OutletAthens - KypseliSikinou 62108647705
18Marousi OutletAthens - MarousiOthonos 3210 6128517
19N.Kosmos OutletAthens - N.KosmosDespos Sexou 4-62109229120
20Nea Ionia Outlet Athens - Nea IonniaKritis 752102777174
21Menandrou OutletAthens - OmonoiaMenandrou 44210 5239737
22Omonoia Thireos OutletAthens - OmonoiaOmonia Sq. 122103215711
23Pagkrati OutletAthens - OmonoiaDamareos 432155255145
24P.Faliro 2 OutletAthens - P.FaliroAlkyonis 142109845540
25Akti Poseidonos OutletAthens - PireasAkti Posidonos 282104176007
26Pireas OutletAthens - PireasAkti Poseidonos 36210 4226231
27Chania OutletCrete - ChaniaSfakiwn 10-12,28210 02349
28Irakleio OutletCrete - IrakleioZografou 122810280040
29Drama OutletDramaAg. Anargiron 125210 57733
30Giannena 3 OutletGiannenaArxiepiskopou Makariou 762651 063158
31Giannena OutletGiannenaIoanninon 93 A2651 111347
32Karditsa OutletKarditsaAza 42441079418
33Katerini Thireos OutletKateriniNikis 12351064191
34Kavala OutletKavalaMitropoleos 52510227456
35Komotini OutletKomotiniFilikis Eterias 6325310 24188
36Loutraki OutletKorinthos - Loutraki Lamprou Katsoni 22744023769
37Patra 2 OutletPatraPanepistimiou 342610343464
38Serres OutletSerres Komninon 92321551979
39Spetses OutletSpetses18050 Spetses2298073877
40Thessaloniki OutletThessalonikiEgnatias 32310555265
41Egnatias 3 Thireos OutletThessaloniki Egnatias 32310521400
42Botsari OutletThessaloniki Chalkidikis 452310834391
43Chalkeon Thireos OutletThessaloniki - ChalkeonChalkeon 172310244761
44Chalkeon TS OutletThessaloniki - ChalkeonChalkeon 252310283740
45Langada OutletThessaloniki - LangadaLangada 72310 526134
46Peraia OutletThessaloniki - PeraiaAmbelokipon 5523920 21191
47Trikala OutletTrikalaHatzigaki 32431038399
48Veroia OutletVeroiaVenizelou 562331029281
49Xanthi Tasios Travel OutletXanthi Tsimiski 222541 026865
50GalatsiAthensMarkora 1 & Xatzidaki (supermarket Market IN)210 2232997
51KypseliAthensAgias Zonis 14 (supermarket Market IN)210 8250428
52KypseliAthensKypselis 97 (supermarket Market IN)210 8816520
53KypseliAthensKypselis 34 (supermarket Market IN)210 8816520
54Athens Patission 120 (supermarket Market IN) 210 8256901
55AthensKato PatissiaLeof. Ionias (supermarket Market IN)210 2110826
56AthensAxarnonAxarnon 223 - 227 (supermarket Market IN)210 8611701
57AthensAg. AnargiroiAgias Paraskevis 83 (supermarket Market IN)210 2631294
58AthensPlatia Attikis Evklidou 12 (supermarket Market IN)210 8547436
59AthensPlatia AttikisPipinou 104 (supermarket Market IN) 210 8259205
60AthensPeristeri Naousis 10 (supermarket Market IN) 210 5772388
61AthensZografou Leoforos Papagou 82 (supermarket Market IN) 210 7773537
62AthensPetralonaThessalonikis 151 (supermarket Market IN) 210 3410861
63AthensPallinileoforos Marathonos 68 (supermarket Market IN) 210 6668772
64AthensKalithea Xarokopou 65-67 (supermarket Market IN)210 9562233
65AthensCholargos17 Noembriou 46210 6527652
66LamiaCenter of LamiaOdos Thermopilon 4-622310 46605

მოიწონეთ Unistream-ის Facebook გვერდი: Unistream Greece Money Transfers